
Het bekerprogramma, dat start op zondag 4 september, biedt tevens een mooie voorbereiding op het nieuwe competitieseizoen. Er staat immers al iets op het spel om voor te gaan, maar geeft de trainers/coaches toch ook mogelijkheden om te experimenteren en spelers kansen te geven om zich te bewijzen . Alle seniorenteams nemen hier dan ook aan deel.
Onderstaand de indelingen en programma's voor de selectieteams (Baarlo 1 en 2).
De bekerindelingen en programma's van de overige seniorenteams (mannen/vrouwen) zijn nog niet door de KNVB bekend gemaakt. Dat zal naar verwachting medio augustus gebeuren.
Baarlo 1 - bekerprogramma poulefase
Het standaardteam van Baarlo is als 3e klasser in de groepsfase van de bekercompetitie 2022-2023 ingedeeld met 4e klasser VV Kessel en de 5e klassers RKAVC (Asenray) en RKSVN (Neer).
Voor programma, uitslagen en stand: lees verder
Poulewinnaar gaat door naar de volgende (knock out) ronde.
Baarlo 2 - bekerprogramma poulefase
Ingedeeld met Festilent 2 (Zeeland), SSS'18 2 (Overloon)en Volharding 3 (Vierlingsbeek).
Voor programma, uitslagen en stand: lees verder
Poulewinnaar gaat door naar volgende bekerronde.