Op ons Sportpark De Meeren worden jaarlijks honderden wedstrijden gespeeld door al onze teams binnen de club. Dit kan mede dankzij onze clubarbiters. Als dank voor hun - onmisbare - inzet hebben zij onlangs samen met hun partners (voor zover van toepassing en aanwezig) een gezellige bijeenkomst met een hapje en drankje gehad in ons clublokaal. Heren, bedankt namens bestuur en leden voor jullie inzet en we hopen nog lang op jullie te mogen rekenen! 

Deze kanjers verdienen respect van ons allemaal op en buiten het veld!

Ook wij al club omarmen het (landelijke) credo: Zonder respect geen voetbal!


Vooraf werd er nog een "teamfoto" gemaakt. Helaas ontbreken hierop Martijn Janssen en Bob Theeuwen, zij waren verhinderd.

20191222 clubscheidsrechters VVBaarlo 02 

Bovenstaande foto v.l.n.r.:
Paul Linssen, Frank Berden, Peter Hermans, Rob Bertrams, Marcel Thijssen, Jo van Wijlick, Giel van Heur, Twan Jacobs, Hans de Swart en John van Heur.
 

20191222 clubscheidsrechters VVBaarlo 01

 

 

Naar boven