Recent ontvingen we van de trotse kersverse ouders, vader Niels Bongers (selectiespeler bij VV Baarlo) en moeder Paulien, het bericht van de geboorte van hun zoontje Joes. Leuke is dat Joes tevens al is aangemeld als lid van onze vereniging en nu dus het jongste lid bij de "Bambino's. We feliciteren het gezinnetje Bongers en verdere familie en wensen jullie allen veel plezier en geluk toe met de lieftallige kleine Joes.

 20201025 Geboren Joes Bongers

 

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Coronaprotocollen VV Baarlo

Coronaprotocollen VV Baarlo

Lid worden

lidworden vvbaarlo

Nieuwsbrieven VV Baarlo

Nieuwsbrief mail
In the spotlights
 De hobby van ....

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven