\Van 17 t/m 21 augustus vonden bij vv Baarlo weer de JAKO Voetbaldagen plaats. Dit jaar was dit het voor de 20ste maal dat de Voetbaldagen werden georganiseerd. Reden om dit 20ste jaar feestelijk en kleurrijk te openen.

Onder muzikale begeiding van DJ Tonny Boots werden de teams verwelkomd waarna Lieke Smedts, na het welkomstwoord van jeugdvoorzitter Edward Smedts, de Voetbalweek met een geweldig confetti kanonschot opende.Deze week namen 130 deelnemers deel waaronder ook het MO17 team waarvoor dit jaar, vanwege de leeftijd, een uitzondering werd gemaakt. Als extra programma onderdeel hadden wij dit jaar 6 wasdrogers (ter beschikking gesteld door Tummers) waarop de deelnemers mochten proberen zoveel mogelijk te scoren, iets wat niet zo gemakkelijk was.De Voetbaldagen werden vrijdagmiddag symobolisch door Sjef Bongers weer met een ferme confetti knal uitgeluid.

 Voor foto's klik hier

 

 

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Coronaprotocollen VV Baarlo

Coronaprotocollen VV Baarlo

Lid worden

lidworden vvbaarlo

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven