In het kader van #stayathome, gooit ons meidenteam MO17-1 het over een heel andere boeg. Omdat het project  "De Buitenspelval van Maurice Graef" niet meer door kan gaan de rest van het seizoen, willen de meiden nu op deze wijze alle ouderen toch een hart onder de riem steken in deze moeilijke tijden. 

In het bijzonder de bewoners van De Weem in Baarlo, waar het team een band mee heeft opgebouwd. Een prachtig gebaar van een geweldige groep meiden waar we als club bijzonder trots op zijn. Prachtig gedaan meiden!

#stayathomechallenge #vvbaarlo #kerngezond #debuitenspelval #deweem #demeeren #baarlo KERNgezond Maurice Graef

Video-link: https://youtu.be/Pan5CLiuECA

MO17 presents

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Partnerclub VVV-Venlo

Logo vvv partnerclub zwarte tekst

Naar boven