Afgelopen vrijdag werd in de Meeren de kampioensreceptie gehouden voor het behaalde kampioensschap van de MO17-1 in de 2e klasse 4. 

Het was een zéér geslaagde en druk bezochte receptie. Ouders, vrienden, afgevaardigden van andere teams van vv Baarlo en zeer zeker niet te vergeten bewoners van de Weem in Baarlo waarmee de MO17 in het traject ‘De Buitenspelval’ van KERNgezond reeds een aantal maal een uitwisseling heeft gehad, waren in groten getale aanwezig.

Tijdens de huldiging werd door spreekstalmeester Edward Smedts aan alle meiden en leiders persoonlijke aandacht geschonken met specifieke kenmerken die hebben bijgedragen aan het team en het kampioenschap. Tijdens de felicitatieronde werden de meiden en leiders door verschillende clubgenoten en ouders toesgesproken. Onder hen was ook de Maurice Graaf van KERNgezond die voor het behalen van het kampioenschap een voetbalclinic aanbood voor het gehele team.

Nadat het team de felicitaties in ontvangst had genomen was het nog lang heel gezellig in de Meeren.

Voor meer foto's van de receptie  KLIK HIER

 

Volg ons

iconfinder facebook 4416093  iconfinder insta 4416094  iconfinder twitter 4416099

Lid worden

lidworden vvbaarlo

 

Aanmelden nieuwsbrief

 

Sponsoren

Clubiconen

Marc Fleuren logo     vetebe logo witkader


Vedettes

     Rabobank logo gerekt     Coop Baarlo logo     Greenzone gmbh logo


Topscoorders

Reumkens voetenzorg     WaarborgOpWerk logo     Berden Mode Logo    TLC logo  

VANSTOKKUM logo    Peeten Mazda Vakgarage logo     Fleuren minitree


 Aanvoerders

Jiffy     Fysiocentrum tegelen exclNAW logo     Enjob logo groot thumb medium10 100  herefordsherefords 

Seacon Logistcs logo     Broekmans logo 260x60     De heerenkamer bord 2016     Roze Engel logo


 

 
Naar boven